Kariera

Proces rekrutacji

1

Wybranie ofert pracy

Pierwszym krokiem w procesie rekrutacji jest wybranie
oferty pracy dopasowanej do Twoich kompetencji.

2

Złożenie aplikacji

Następnie wyślij formularz zgłoszeniowy i dołącz do niego
swoje CV.

3

Przeanalizowanie dokumentów

Kolejnym krokiem jest analiza dokumentów przez naszych rekruterów. Na ich podstawie zostają wybrani kandydaci,  którzy spełniają określone wymagania. Rekruterzy telefonicznie poinformują Cię o terminie spotkania.

4

Rozmowa kwalifikacyjna

Kolejnym krokiem jest rozmowa kwalifikacyjna z naszymi rekruterami. Omawiamy Twoją wiedzę i umiejętności przedstawione w CV.

5

Umowa

Ostatnim krokiem w procesie rekrutacji, jest ustalenie warunków i oczekiwań dotyczącą pracy i podpisanie umowy o pracę.

Ścieżka Kariery dla młodych!

Nasza firma znając zapotrzebowanie rynku wyszła naprzeciw młodych pracowników i przeprowadza program „Ścieżka Kariery”. Przychodząc do Nas nie musisz od razu podejmować decyzji na jakim stanowisku chcesz pracować. Dajemy możliwość przepracowania na 3 różnych stanowiskach zanim wybierzesz te odpowiednie. To ogromna szansa na sprawdzenie swoich umiejętności i dowiedzenia się w czym jesteś najlepszy. Wypełnij formularz zgłoszeniowy, a my odezwiemy się do Ciebie.

 

Dołącz do Nas!

Formularz kontaktowy

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, adresu e-mail, numeru telefonu, informacji o moich kwalifikacjach, doświadczeniu zawodowym, znajomości języków, daty urodzenia przez Administratora Danych Osobowych: Zakład Mięsny KAROL dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacji, w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących) * - pole wymagane.
  ]
  ZAŁĄCZ CV
  Usuń

  ZAPOZNAJ SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ

  tablet kopia