Linia z Podlasia

Linia z Podlasia to smak tradycji, który idzie w parze z naturą. Zdrowy posiłek i prawdziwy smak to sens istnienia Linii. Prostota, delikatność i autentyczność.

Każdy z produktów jest starannie przygotowany z wyłącznie naturalnych składników. Tradycyjna metoda wędzenia dymem na ciemno, nadają wędlinom charakterystyczny aromat i smak, który przenosi Cię w malownicze krajobrazy Podlasia.

Bez dodatku glutenu

Bez dodatku fosforanów

Bez dodatku glutaminianu sodu

Bez dodatku sztucznych barwników

Wędzone dymem tradycyjnym

Wędliny z Linii z Podlasia dzięki prostemu składowi nie tylko są dobrym wyborem dla osób nie spożywających glutenu, ale przyczyniają się także do zmniejszenia spożycia szkodliwych substancji chemicznych. Wypełnia je za to wysoka wartość odżywcza, którą zawdzięczają białku, żelazu, cynkowi i witaminom z grupy B.

Zamów do domu prosto z Podlasia

Szynka marynowana Podlaska

Szynka marynowana podlaska zachowuje naturalny kształt dzięki tradycyjnemu procesowi marynowania. Dojrzewa bez pospiechu, czerpiąc pełnie smaku i aromatu. Smak i wygląd przypominają te, które kiedyś powstawały pod strzechą. Teraz z nową recepturą i mięsnością 112 g/100 g produktu, oferuje to samo tradycyjne doświadczenie. Dostępna w stałej wadze i na wagę w ladzie.

Kiełbasa wiejska Podlaska

Kiełbasa wiejska podlaska to żniwo nowej receptury i tradycji. Zainspirowana tradycyjna lokalna kiełbasa wiejska, wyróżnia się nie tylko nazwa, ale również wysoka mięsnością 110 g/100 g, trudną do znalezienia gdzie indziej. Przywędzona i krucha, od razu przywodzi na myśl smak staroświeckiej kiełbasy wędzonej przez pradziadka, a dostępna o każdej porze roku. Teraz pakowana po 2 laski, uwodzicielsko prezentuje się w nowym opakowaniu, gotowa do zabrania z półki samoobsługowej, ale także do pokrojenia przy ladzie tradycyjnej.

Schab marynowany Podlaski

Schab marynowany Podlaski to owoc tradycji, czasu i selekcji surowca. Dzięki tym elementom jest wyjątkowo soczysty, o niepowtarzalnym smaku i idealnie uwędzony. Jego czysty skład gwarantuje autentyczność i odzwierciedlenie tego czym jest region Podlaski. Teraz dostępny w nowej recepturze, która uwzględnia mięsność na poziome 106 g/100 g produktu. Dostępny dla klientów przy ladzie i półce samoobsługowej.