Linia z Podlasia jest strzałem w dziesiątkę, jeżeli cenisz sobie pyszne wędliny. Dodatkowo ważna jest dla Ciebie troska o środowisko naturalne? A przy okazji chcesz zadbać o zdrowie swoich bliskich? Odpowiedzią na wszystkie potrzeby ma być Linia z Podlasia od Mistrza Karola. Przekonaj się już teraz, czym wyróżniają się produkty z tej linii i jak wiele korzyści zapewniają. Sprawdź, dlaczego już wkrótce jakość, taka, jaką zapewnia Linia z Podlasia stanie się absolutnym standardem.

Czym jest Linia z Podlasia?

Zakłady Mięsne KAROL zmieniają podejście do kupowania i produkowania wyrobów mięsnych. Powodem zmian była pandemia, która sprawiła, że przy okazji również potrzeby konsumentów uległy mocnej zmianie. Coraz więcej osób zaczęło zwracać uwagę na takie aspekty jak zdrowie, troska o planetę, marnotrawstwo żywności i korzystna cena.

Dlatego postanowiono wyciągnąć wnioski ze wszystkich tych aspektów i sprawić, aby produktu stały się nie tylko synonimem wysokiej jakości, ale też ekologicznej żywności. Zwracamy zatem uwagę na to, aby dostarczać naszym klientom wartościowe produkty, które zostały wyprodukowane w trosce o środowisko naturalne.

Jakie produkty możesz zakupić, gdy wybierzesz Linię z Podlasia?

Nie wiesz jeszcze, na jakie produkty możesz się zdecydować, gdy sięgniesz po Linię z Podlasia? Oto kilka naszych najpopularniejszych wariantów, które już zdążyły na stałe zagościć w wielu polskich domach:

  • Kiełbasa wiejska podlaska – receptura, którą tutaj wykorzystaliśmy, wzorowana jest na wytwarzaniu tradycyjnej wiejskiej kiełbasy. Jej szczególną cechą jest to, że jest odpowiednio podwędzona oraz przyjemnie krucha. Ten niepowtarzalny smak trudno porównać z czymkolwiek innym. W opakowaniu znajdują się dwie laski.
  • Szynka marynowana podlaska – wykorzystywana jest tutaj część zrazowa z zachowaniem jej naturalnych kształtów. Stosowana jest w tym przypadku tradycyjna metoda, polegającą na marynowaniu szynki, jej leżeniu i dojrzewaniu. Smak kojarzony z szynkami robionymi pod strzechą
  • Schab marynowany podlaski – specjalnie wyselekcjonowany schab zostaje marynowany i wędzony tradycyjnymi metodami. Wszystko to pozwala uzyskać produkt, który znany jest z soczystego i wyjątkowego smaku bez niepotrzebnych dodatków.
  • Boczek podlaski – Linia z Podlasia musiała zawierać także rolowany roczek podlaski. To doskonały dodatek do wielu potraw, ale też do przepysznych kanapek. Nie brakuje tutaj również regionalnych zapożyczeń. Kiedy spróbujesz po raz pierwszy tego boczku podlaskiego, natychmiast wyczujesz kompozycje przypraw doskonale znane na Podlasiu. Szczególnie wyczuwalny jest tutaj czosnek niedźwiedzi.

Zalety produktów Linii z Podlasia

Przekonaj się, jak wiele korzyści istotnych dla Twojej rodziny i całej planety możesz zyskać, gdy zdecydujesz się sięgnąć po wyroby z Linii z Podlasia. Teraz już na pewno zrozumiesz, dlaczego uznajemy, że nasze produkty są wyjątkowe.

Dbamy o środowisko naturalne

Linia z Podlasia to ukłon w stronę świadomości i ekologii. Podczas procesu produkcji zwracamy uwagę na to, żeby cały proces odbywał się w zgodzie ze środowiskiem naturalnym. Dlatego właśnie stawiamy na ekologiczną produkcję oraz sadzimy drzewa tlenowe. Inwestujemy również w odnawialną energię w postaci paneli fotowoltaicznych. Zdajemy sobie sprawę z tego, że zielona energia to już nie kwestia przyszłości, a po prostu wymóg teraźniejszości, żeby zahamować negatywny wpływ przemysłu na środowisko naturalne.

Zdrowe i pożywne wyroby

Nie można zapomnieć również o tym, że naszym celem było zapewnienie pożywnych produktów, które podbiją Twoje kubki smakowe. Oprócz rozpływającego się w ustach smaku i wybitnego aromatu Linia z Podlasia ceniona jest także za to, że jest pozbawiona niepotrzebnych dodatków. Kupując nasze wyroby, zyskujesz pewność, że nie znajdziesz w nich dodatków w postaci glutenu, konserwantów, glutaminianu sodu, sztucznych barwników oraz fosforanów. To wszystko czyni nasze produkty jeszcze doskonalszymi i bezpiecznymi dla dzieci oraz dla osób starszych.

Korzystna cena i koniec z marnowaniem żywności

Zdecydowaliśmy się także na to, żeby oferowane przez nas opakowania były dość niewielkie. Zapewnia to wiele korzyści. Z jednej strony minimalizuje ryzyko marnowania żywności, co jest bardzo ważne szczególnie w czasach szalejącej inflacji. Z drugiej strony mniejsze opakowania sprawiają, że nasze wyroby możesz zakupić w korzystnych cenach. Zatem częściej będziesz mógł lub mogła zaoferować swojej rodzinie najwyższą jakość produktów mięsnych.

Ważne jest dla nas również pojęcie zero waste, więc chcemy zainspirować do tego również naszych klientów.

Promujemy najpiękniejszy region w Polsce

To, co nas wyróżnia to również umiejscowienie naszego zakładu mięsnego na Podlasiu. Ten wyjątkowy region otacza ujmująca przyroda, w której nie sposób się nie zakochać. Dodatkowo na Podlasiu cenimy wybitną kuchnię. Położenie firmy na takim obszarze stało się dla nas inspiracją do tego, żeby zadbać o środowisko naturalne i zaoferować ekologiczne wyroby z najwyższej półki. Nasze wędzonki to już pomału kolejny symbol Podlasia. Jesteśmy z tego faktu bardzo dumni i chętnie promujemy ten rejon.