Dzień Ziemi

 

Dzień Ziemi obchodzimy, co roku o tej samej porze. Data wyznaczona na jej święto to 22.04. Nie można zapominać, że o Ziemie należy dbać na co dzień, a nie tylko od święta. Wierzymy, że świat należy zmieniać od siebie, dlatego też wraz z Wójtem Gminy Międzyrzec Podlaski sprzątaliśmy bliskie nam tereny. A w naszej gminie wspólnie wbiliśmy tabliczki, które mają przypominać o tym, że nie jesteśmy na Ziemi sami.

 

Zakład Mięsny Karol sponsorem tablic

 

W tym roku we współpracy z gminą Międzyrzec Podlaski, pod patronatem honorowym Wojewody Lubelskiego, Powiatu Bialskiego, WFOŚIGW, Nadleśnictwa Międzyrzec oraz Lasów Państwowych zostaliśmy jednym z organizatorów akcji #czystaziemia. Dodatkowo jesteśmy sponsorem tablic, które w trosce o nasze lokalne środowisko będą w naszej gminie wyznaczać punkty czystości.

 

dzień ziemi

 

Pokaż, że masz wpływ

 

Dzień Ziemi to tylko jeden dzień w roku. Jednak każdy z nas powinien wiedzieć, że warto o nią dbać na co dzień. Naszym zadaniem jest troszczyć się o najbliższe środowisko, tylko tak możemy pokazać, że mamy wpływ na jakość naszego życia.  Być może zabrzmi to nieco pompatycznie, ale Ziemie mamy tylko jedną. Jesteśmy od niej zależni. To co jej dajemy, ona nam zwraca. Tylko od nas zależy jak ona będzie wyglądać w przyszłości a wraz z nią nasze życie.

 

dzień ziemi