Kontakt

Zakład Mięsny KAROL
Strzakły 55, 21-560 Międzyrzec Podlaski

tel. (83) 373 10 17

fax. (83) 371 10 38
biuro@zpm-karol.pl

BIURO DS OBSŁUGI KLIENTA wew. 18, 19, 22 i 34

KSIĘGOWOŚĆ wew. 21

KADRY wew. 27

SEKRETARIAT wew. 30

LOGISTYKA wew. 47

MARKETING wew. 12


Dyrektor generalny

Jarosław Górski jaroslawgorski@zpm-karol.pl

Dyrektor produkcji

Tomasz Mironiuk t.mironiuk@zpm-karol.pl

Dyrektor ds. bezpieczeństwa żywności i systemów jakości

Agnieszka Kiereczyńska agnieszka@zpm-karol.pl

Technolog

Wojtek Sztejnes sztejnes.w@zpm-karol.pl

Dyrektor ds. hurtu tradycyjnego

Krzysztof Banach k.banach@zpm-karol.pl tel.: 500 071 852

Kierownik ds. kluczowych klientów

Marcin Mironiuk m.mironiuk@zpm-karol.pl tel.: 513 010 051

Koordynator ds. promocji

Marlena Wołowska handel@zpm-karol.pl tel.: (83) 373 10 17 wew 58

Przedstawiciele handlowi

Ewa Abram e.abram@zpm-karol.pl tel.: 515 161 469
Małgorzata Dyszy m.dyszy@zpm-karol.pl tel.: 506 481 656
Paweł Kucharzyk pawel.kucharzyk@zpm-karol.pl tel.: 512 022 394
Ewa Modrzewska e.modrzewska@zpm-karol.pl tel.: 506 140 096
Krzysztof Stadnik k.stadnik@zpm-karol.pl tel.: 515 161 469
Monika Zbyrasz monikazbyrasz@zpm-karol.pl tel.: 538 245 445

Export

Beata Antonowicz b.antonowicz@zpm-karol.pl tel.: 880 342 745
Paweł Szczygielski p.szczygielski@zpm-karol.pl tel.: 506 481 669
Egidius Breiva litwakarol1@gmail.com tel.: 508 360 074

Manager mroźni

Adam Góral a.goral@zpm-karol.pl tel.: 882 351 550

Biuro ds. obsługi klienta mroźni

tel.: 83 373 10 17 wew 38
Formularz kontaktowy

ZAPOZNAJ SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ

tablet z ofertą